VRANEŠKA DOLINA MI - RA
Dobrodosli
VRANEŠKA DOLINA MI - RA
Dobrodosli
VRANEŠKA DOLINA MI - RA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sajt stanovnika Vraneške doline
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Milicina seka

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 97
Datum upisa : 17.07.2013
Godina : 70
Lokacija : Subotica - Bijelo Polje

Milicina seka Empty
PočaljiNaslov: Milicina seka   Milicina seka Icon_minitimePet 25 Dec 2015, 05:36


Miličina mala seka i spremanje za grad

Tamara je došla kod svoje sestre od tetke, kako bi se spremile i otišle zajedno u grad. Tamara je bila mlađa 3 godine, i imala je 18. Neverovatno zgodna devojka, visine 175, odličnih, oblih grudi, zategnute zadnjice. Stigla je u farmerkama i majici, a u torbi je ponela top haljinu za to veče. Milica je zamolila da je izvini dok ode da se istušira. Milica samo od Tamare nije krila svoje sklonosti prema devojkama, a mlađa seka je imala neviđenu želju da sa nekim to proba. Nije imala ni jednu drugaricu sa kojom bi to smela, a računala je da ako proba sa sestrom, sestra bi svakako morala da ćuti, jer krije i za sebe samu.

Dok se Milica tuširala, Tamara, kojoj je bilo jako dosadno je šunjala po Miličinoj sobi. Naišla je u jednoj fioci na lisice, masku, povez za oči, bič, strap on, i neverovatno izazovan korset sa čvrstim čipkanim korpama, i providnim ostatkom. Rešila je da obuče, da vidi kako bi ona izgledala kada bi praktikovala BDSM. Ni sanjala nije da njena starija sestra ovo i ne oblači, već da voli da bude potčinjena i da gleda svoju drugaricu u tome. Tamara je mislila da će se Milica dugo zadržati u kupaonici, pa je obukla na sebe korset, navukla i strap on, uzela bič u desnu, a lisice u levu ruku. Povez za oči je držala u ustima. Primetila je da joj grudi kipe iz korpi, da joj guza, prosto rečeno pršti iz tangi, i ta je neverovatno izazovna sama sebi sa strap onom.

Upravo kada je pokušavala da se uslika u ovom kostimu, sedeći na krevetu, da bi videla kako to izgleda na vrata je upala Milica. Tamara je prekrstila svoje duge noge, kako bi napravila odličan kadar za slikanje.
-Ohohoh! Pa ti si mi malo preturala po stvarima?
-Samo sam htela da vidim kako bi meni izgledalo, izvini, odmah ću ta vratim...

U trenutku kada je krenula da skida kostim, Milica, koja je bila u peškiru je kleknula ispred nje. Tamari nije bilo jasno, jer nikada nije praktikovala ovakav odnos. Milica je počela da je ljubi stopalo desne noge, koja je bila prebačena preko leve. Tamara se pogubila, ali je osetila neverovatno toplotu u telu. Milica je potom krenula da joj sisa prste i liže taban, kad je Tamara konačno ukapirala šta treba da radi - raširila je noge, počupala Milicu, koja je pala u tom trenutku. Vezala joj ruke lisicama na leđa i povez preko očiju. Zatim ju je udarila bičem preko leđa, čime joj je skinula peškir u jednom potezu. Pod Tamarom je bila potpuno gola Milica, koja se u tom trenutku okrenula na leđa. Tamara je sela na fotelju, i ispružila Milici preko lica svoje noge. Milica, sa povezom preko očiju je počela da liže, bez da gleda šta je to. Kada je videla kako je cure sokovi iz vagine, raširila je Miličine noge, i počela da joj liže. Prvi put je osetila ukus ovih sokova.
-Uuuuuuh, uuuuuuuh, gospodarice - zapomagala je Milica.
-Ko je tebi dao prava da pričaš? Sad ćeš lepo da klekneš ispred mene, jer radiš nešto za šta nemaš prava!

Kada je kleknula ispred nje, Tamara joj je nabila svoj strap on u usta i terala je da puši. U tom trenutku je Tamara opet osetila neku toplinu, kao da je to njen kurac. Počela je da zapomaže, i kada je shvatila da su joj cele butine mokre, koliko je ovlažila, udarila je Milicu po leđima, skinula svoj strap on i obukla ga Milici.

-Sada ćeš, kučko da se digneš, ja ću lepo da se namestim za doggy, a ti ćeš me jebati.
-Razumem, gospodarice!

Znala je da Milica nije mogla lepo da pogodi, s obzirom da ne može da vidi, niti da opipa, jer su joj ruke vezane, pa joj je postavila još jedan uslov:

-Za svaki promašaj ćeš dobiti jedan udarac po dupetu!
-Razumem!

Tamara je kleknula, povila se napred, uhvatila sebe za dupe, i raširila ga, kako bi bar malo olakšala Milici posao. Milica je pogodila iz trećeg puta, a za prva dva puta je Tamara zamahnula bičem, i ne gledajući gde udara.
-Tako je kurvo, jebi me! - zapomagala je Tamara - nemoj nikako da staješ sad, aaaah!

Milica je gurala strap on što je brže mogla. Nije trajalo ni ceo minut, a Milica je već osetila kako su Tamarini sokovi svuda po njenim butinama, jer joj je bila skroz blizu. Kada je svršila, skinula je Milici strap on, povez i lisice, i poljubila je najstrasnije moguće.

-Od sad ću ovaj kostim nositi ja, a ne tvoje jebačice, je li jasno?
-Razumem, gospodarice!
-Bez mene više ne smeš ništa od ovoga koristiti!
-I ne pomišljam na to, gospodarice!

Potom, nakon što su se strasti smirile, njih dve su legle na krevet, i ljubile se i mazile do ranih jutarnjih sati. U grad, naravno, nisu ni otišle.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vraneskadolina-mira.com/
 
Milicina seka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
VRANEŠKA DOLINA MI - RA :: VASI BLOGOVI :: Sex sa mamom-
Skoči na: